Üstümüze Atılan İftiralara Karşı

Redditte “14-15 yaşındaki çocukları kandırıp tecavüze, insan öldürmeye, hırsızlığa yönlendiriyorlar, kendilerinden olmayanı aşağı görüyorlar öldürülebilir diyorlar” konulu başlık açan arkadaş ve buna hak veren sayın cahil insanlarımız…

İlk olarak, grubumuza 14-15 yaşındaki kişileri almıyoruz. Müslümanların aksine, din eğitimi küçük yaştaki çocuklara verilmemeli. Çünkü belli bir olgunluğa erişmemiş ve kendi düşünceleri kendi fikirleri oluşmamış bir insana din eğitimi vermeyi doğru bulmuyoruz. Beyin yıkama ve manipülasyonu küçücük yaşta kuran kursuna gönderilen, orada tecavüze uğrayan çocuklara sorun…

İkinci olarak, öğretimizin hiçbir yerinde insan öldürme, başkalarının malını gasp etme yoktur. İnsan öldüren bir inanç görmek istiyorsanız kuran’a ( tevbe suresi 5. ayet “kafirleri bulduğunuz yerde öldürün” ) bakmanız gerekir.

Ben, ölümün ve dehşetin tanrısı değilim ve sadece kötülüğün tanrısı ister insan kurbanını. Eski törenler ve usuller hükmünü kaybetmiştir artık. Her şey çağa uymalıdır daima.

AYETLER KİTABI

Üçüncü olarak, kimseye tanrılarla konuşabileceğini söylemiyoruz. Açıkçası böyle bir umut versek boş bir umut olurdu çünkü tanrı daveti bile üst düzey enerji ve maji bilgisi gerektiren bir konu. Bu tür bilgileri bile herkese vermezken küçücük çocukları bu şekilde kandırmak?

Son olarak da, “bizden olmayan alt insan, biz üst insanız” söylemi çok saçmadır. çünkü çoğumuz önceden müslümandık, deisttik, ateisttik, pagandık. Satanist olunca tabiri caizse “level up” lamadık. Hala insanız. Belki daha bilgili olduk, kendimizi diğerlerine göre daha fazla geliştirdik, spiritüel ve reel olarak daha iyi yerlerdeyiz ama bu bir insanı üst insan yapar mı? Nietzsche okuyup kendimizi üstün insan görmüyoruz.

Yaptığımız en büyük ibadetin meditasyon yapıp kendimizi geliştirmek olduğu bir dinde, hangi düşüncedir ki bizleri terörist olarak değerlendirir?
Hayatında hiç meditasyon yapmamış, kadim bilgeliği okumamış insanların bizi “ruhsal bozukluk”la suçlaması ne aptalcadır!

Sitemizi az buçuk okuyan herhangi biri bile amacımızın insanları kötü etkilemek değil daha çok okuyup bilgilendirmek ve kendini geliştirmek olduğunu anlar. Bizim böyle iftiralara karnımız tok. İnsanları bize karşı bu şekilde galeyana getirmek ne aptalca bir düşüncedir!

O yazıyı yazan arkadaşın kuyruk acısı olduğu bariz bellidir ve yazdığı yazı boş karalama ve iftiradan başka bir şey değildir. Ama teşekkür ederiz, reklamın iyisi kötüsü olmaz!

Üstümüze Atılan İftiralara Karşı” üzerine 9 yorum

 1. Amariga Amerigo

  “Sen ki anlayışta ve dinde hastalıktasın
  Gel yanıma doğru, belki duyabilirsin doğruluğun sesini
  Haksız yere sudaki balıkları yemekten vazgeç
  Ve gıda denilerek kesilen hayvanları yemeyi arzu etme” -Ebu’l Âlâ el-Ma’arrî
  Çok güzel bir şiir paylaşmak istedim…

  Beğen

 2. Kamerad

  Muslumanlar bazilari Cinselsizlikten bebeklere hayvanlara tecavüz edip öldüren katillerdir allah denilen sahte tanrinin yolunda olan anlayissiz cahil ve katillersiniz
  Bize çamur atmadan önce dininizdeki pisliklere bakmanizi öneririm

  Beğen

 3. LyReLl

  Saçma bir şekilde saldırmışlar. 2 dk araştırsalar pişman olurlar ama iftira atmak daha kolay geliyor. Bir açıdan da reklamımızı yapmışlar. O yazıya bakıp araştırmaya çıkan biri bile o yazının iftira olduğunu anlayıp bize gelebilir.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.